Журі літературного конкурсу «Віднови Себе» 2015 року

Журі літературного конкурсу «Віднови Себе» 2015 року

Представляємо журі: Віктор Афонін та Лариса Шейх

Прийшов час поступово знайомити спільноту з членами журі цьогорічного літературного конкурсу «Віднови Себе».

Як ми повідомляли раніше, до складу журі запрошено поважних особистостей, цікавих людей і професіоналів різних напрямків, проте серед них не має професійних літераторів. Чому? Тому що для нас, організаторів конкурсу, найважливішими критеріями оцінювання есеїв є:

- вміст ідей про відродження. Відродження здоров’я, роду, відродження держави, культури, відродження стану якихось речей або особистих цінностей… Відродження може торкнутися будь-чого, коли маєш бажання творити світ красивим.

- Наповненість твору Вашою душею, щирість.

- Цілісність тексту.

Цього року ми вже отримали на розгляд більше двох десятків есе і сподіваємося ще отримати у кілька разів більше адже попереду вдосталь часу.

Отож, сьогодні маємо за честь представити вам перших членів журі.

Віктор Афонін та Лариса Шейх. Це пара митців, художники які працюють у різних жанрах.

Віктор Андійович Афонін працює в галузі станкової та прикладної графіки, плакату. Він є заслуженим художником України, доцентом кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, керує сектором «Графічний дизайн». Віктор Афонін учасник і лауреат міжнародних, всеукраїнських виставок, автор десятка наукових публікацій у фахових виданнях з мистецтвознавства. Окрім переліку статусів та досягнень, хочеться сказати, що Віктор Андійович є великою Людиною, Майстром, Вчителем.

Він один з небагатьох художників України, який за роки створив Школу. Тобто, не школу – будівлю з класами та мольбертами, а Школу – плеяду талановитих випускників, яких можна розпізнати за схожими рисами професійної майстерності. Цього досягти набагато складніше аніж усі титули вкупі. Повага і вдячність Майстру!

Лариса Шейх талановита майстриня в техніці художній текстиль, викладач, справжня Жінка, Мати. Її особистість поєднує риси, які досить не часто можна зустріти в одній людині: тонке світосприйняття та водночас сильний характер; вміє чути, вміє пояснити; наділена внутрішньою природною інтелігентністю.

Дякуємо, пані Лариса, за відгук Вашої уваги до конкурсу «Віднови Себе!». 

Поділися з друзями:
 

Залишити коментар

Ви мусите  увійти до системи щоб залишати коментар.

Прев'ю
Наступна