Алое та прополіс вилікують хронічний синусит

Алое та прополіс вилікують хронічний синусит

Алое та прополіс вилікують хронічний синусит

Про алое вера написано безліч книг та статей. Про цілющі та антисептичні властивості прополісу так само існує ціле море інформації. Це зовсім не дивно, оскільки ці обидва природні засоби люди знають і активно застосовують впродовж віків. У наш час, алое вера і так само прополіс науково досліджені, на їх основі виробляються ефективні препарати від багатьох недуг. Зокрема в скарбниці натуральних препаратів торгової марки «Чиста Флора» є фітоспрей для носа на основі алое «Назалергін» та спреї для носа та горла на основі прополісу «Propolis Aktiv».

В культовій книзі про алое вера «Безмовний природний цілитель» приведено неймовірну кількість прикладів лікування за допомогою алое вера. В даному матеріалі ми взяли до уваги корисний досвід боротьби з синуситом за допомогою алое вера та прополісу.

Джерело: «Безмовний природний цілитель»

Мій «роман» з алое вера розпочався у 1990-х роках. Якщо бути точним, то в 1994-му. До того часу я більше трьох років мучився хронічним синуситом - цю «радість» я підхопив під час відпочинку на Близькому Сході. По закінченні трьох з гаком років я так і не позбувся своєї проблеми, незважаючи на постійне лікування, численні медикаменти, в тому числі антибіотики, і дві болючі операції.

Якось до нас з дружиною, зайшла в гості знайома, і розповіла про, дивовижний за своїми цілющими властивостями, алое вера. Я повідомив їй, що багато років використовую його зовнішньо: в складі кремів і шампунів, проте навіть не підозрював про медичні властивості і користь алое вера для внутрішнього застосування. Я почав зрошувати носову порожнину спреєм з алое, а також пити сік алое вера. Поряд з цим я використовував бджолиний прополіс - природний антибіотик з вулика. Менше ніж через чотири місяці моє запалення зникло.

Звичайно, синусит не є загрозою для життя, проте він надзвичайно негативно позначається на роботі та особистому житті.

Саме тоді я усвідомив величезний потенціал цих високоякісних продуктів, здатних допомогти у ряді недуг. Я вирішив докладніше вивчити дію інших продуктів і досліджувати властивості та переваги алое вера при внутрішньому застосуванні. Маючи досвід роботи в сфері ЗМІ, зв'язків з громадськістю та маркетингових комунікацій, я відчував, що така новаторська інформація руйнує стереотипи і заслуговує того, щоб поділитися нею зі ЗМІ і, особливо, з журналістами, що спеціалізуються на питаннях здоров'я.

Аласдейр Баркрофт

Автор книг про алое вера

і активний пропагандист лікування за допомогою алое вера

 

Замовити натуральний спрей для носа на основі алое «Назалергін» від українського виробника фітопродуктів та апіпрепаратів «Чиста флора» Ви можете в інтернет-магазині tof.com.ua

Замовити натуральні спреї для носа та горла на основі прополісу "Propolis Aktiv" Ви можете в інтернет-магазині tof.com.ua

Поділися з друзями:
 

Залишити коментар

Ви мусите  увійти до системи щоб залишати коментар.

Прев'ю