Філософія Відновлення

Філософія Відновлення

 

Життя-Буття складніше від найскладніших філософських концепцій  і водночас простіше ніж пуста мушля на березі річки… Озираючись, ми намагаємося щось осмислити-переосмислити, намагаємося планувати-контролювати подальший хід долі, робимо ці мозкові вправи на самоті чи колективно, а врешті решт, так само, як Справжня Любов, Життя плине і водночас стрімко летить без будь-яких концепцій. Хіба проста правда не в тому, що кожне людське створіння на Землі прагне до Добра, Краси, Здоров’я? Тож…


Віднови свій дух та здоровя,

Відроди Себе в дітях та в Україні,

Віднайди Себе в справі життя!


Ці слова прості, однозначні, прямі, як проміння Сонця. Збагни їх, візьми їх, як індивідуальну програму. Виконай її творчо на Свій лад. Пригода не з простих, проте з твердою Волею, Любов’ю та Мріями - усе можливо. А чи є якісь інші змісти, крім побудови власного унікального Світу?

Твій Світ – це Твій Рід. Це найцікавіший, найрідніший та найтепліший простір у цілому Всесвіті. Розпізнавати світи з близькими Тобі цінностями  – це радість. У чужих світах – згуба. Тримайся Свого та відтворюй його знову і знову.

Гарна казочка? А ЯК ЇЇ ВТІЛИТИ?

Життя постійно постає питання на які Людина Свідома прагне віднайти ключі. Часом ці питання гострі, надскладні, неочікувані, але переважно це питання повсякчасного вибору: «Вставати чи ще полежати? Чай чи кава? З цукром чи без?».. Це буденність. І кожен день - це зразок Якості Твого Життя, це листівка з образом Твого Світу.

Буденність часто, як вода в каламутній калюжі: сіра, забруднена… Але не випадай, не занепадай. Пий лише з чистих джерел та ВІДНОВЛЮЙ УСЕ НАЙКРАЩЕ, що Тобі відомо, усе те, що любиш.


ВІДНОВИ СЕБЕ! – це імпульс, світоглядна та вольова установка до відродження Якості власного життя.


Поділися з друзями:
 

Залишити коментар

Ви мусите  увійти до системи щоб залишати коментар.

Наступна