ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕСЕЇВ

ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕСЕЇВ

ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕСЕЇВ
«Віднови Себе!»

Олексій Феліксович

Отже, перший літературний конкурс “Віднови Себе!» відбувся. Я вітаю творчу спільноту, сам з того маю приємність і згадую мого Батька, який, вірю, споглядав впродовж кількох тижнів за нашим письменницьким рухом.
Аж сильно результатам, прошу, не дивуйтеся. Бо я сам достатньо надивувався доки визначився саме з таким розподілом премій. Поясню. 
Як на мій смак та розсуд роботи, що розділили кожну премію навпіл, абсолютно рівноцінні. Вони, звичайно, дуже різні, і саме тому внутрішні ваги досі остаточно не схилилися до котроїсь зі сторін. 
Якийсь час звичний стандарт «три премії – три автори», нависав, як хмара. Тоді вирішив, що ніякої дилеми насправді нема! Я просто визнав стан речей як є - переді мною чудові роботи і всі вони гідні бути в трійці. Тож, будь ласка, шановні автори, знайомтеся один з одним, дружіть і діліться. (Сподіваюсь ніхто не вгледить чогось підступного, бо в цій ситуації я керуюся найкращими помислами та емоціями.)

При поділі премій, загальний призовий фонд дещо збільшився. Оскільки ще чотири автора дуже запам’яталися і приємно надихнули, хочу відзначити їх есеї заохочувальними преміями.

Таким чином, я ще раз радо вітаю десять найкращих авторів першого літературного конкурсу «Віднови Себе!»: Наталю Святокум, Олександра Деркача, Надію Коваль, Марину Павленко, Ольгу Ярмуш, Ірину Затинейко-Михалевич, Ксенію Ен, Наталю Новикову, Тетяну Жваву, Яну Безпалу.

 

Конкурс присвячую пам’яті батька.
Організатор конкурсу «Віднови Себе!»,
 
вітчизняний виробник фітопродуктів
Олексій Тацький

***
На конкурс також надійшов стосик віршів Людмили Удовенко, які в якості виключення, були прийняті до розгляду. В багатьох віршах Людмили є напрочуд оригінальні рядки про лікувальні трави, квіти, цілющу Рідну землю! Людмило, Ваша екологічно чиста поезія може додати літературного аромату усім фітопродуктам торгової марки «Мудрий Травник» і розрадити десятки тисяч людей по всій Україні. Наша компанія має до Вас пропозицію співпраці!
***
Добродії автори, сьогодні, 26 вересня, просимо бути на зв’язку за номерами, які ви лишали у листах. Якщо за якихось обставин це не зручно, то будь ласка, відпишіть на vidnovysebe@ukr.net  спосіб в який ви бажаєте отримати премію та поштову адресу на яку ми зможемо відправити диплом + подарунки з кошика «Мудрого Травника».
Дякуємо за участь в конкурсі і за те, що ви з нами на хвилі Відновлення!
***

Наталія Святокум "Різдво для кактуса"

Олександ Деркач "Дивачка"

Надія Коваль "Віднови себе!"

Марина Павлено "Підкова на щастя"

Ольга Ярмуш "Зерно Роду"

Ірина Затинейко-Михалевич "Коханому марафонцю"

Людмила Удовенко

Ксенія Ен (Оксана Наумова) "Дзеркала"

Ірина Затинейко-Михалевич "Коханому марафонцю"

Тетяна Жвава, Есе без назви

Яна Безпала "Осінній Настрій"

Поділися з друзями:
 

2014-10-24 Конкурс есеїв 0 2638

Залишити коментар

Ви мусите  увійти до системи щоб залишати коментар.

Прев'ю
Наступна