Реалізуй свій великий проект!

Торгова марка натуральної фітопродукції

 «Мудрий Травник» оголошує

КОНКУРС ПРОЕКТІВ

«Сучасна українська садиба»

Включи власні розум, фантазію та амбіції на максимум!  Уяви новітній тип садиби в якій є: готель-лофт, ресторан, показове фермерське господарство з міні зоопарком, плантації найрізноманітніших рослин у тому числі лікарських та декоративних, теплиці та оранжереї, а ще ставки, ігрові майданчики, кузня та мистецькі майстерні. Чи до снаги поєднати ці елементи у єдиний життєвий простір?

Конкурс проектів «Сучасна українська садиба» складається з двох етапів.

Перший етап – це попередній відбір. Будь ласка, розкажіть в письмовій формі, що корисного, красивого, цікавого Ви мрієте створити на землі своїми руками, розумом, завзяттям? Наприклад, Ви певні, що навіть в центральній частині України є сенс висадити виноградники та в результаті отримати пристойне вино, або Вам цікаво облаштувати теплиці і вирощувати, щось екзотичне.  Можливо Ви вбачаєте перспективи у вирощувані овець з наступною переробкою молока в смачні сири, а можливо Ви маєте експериментальні ідеї, тощо. За Вами цілковито вільна тема, яку достатньо викласти в довільній формі в обсязі одного-двох аркушів А4. Зацікавте собою.

Ваш текст разом з заявкою на участь надсилайте на vidnovysebe@ukr.net до 15 березня. Вкажіть ім’я та прізвище, навчальний заклад і курс, контактний номер. В разі, коли Ви не студент, будь ласка, надішліть резюме.

Відповідь організаторів на змістовні листи – це запрошення в Київ. Далі - виїзд на територію, нині існуючої ферми близько Києва, під майбутній проект з чаюванням та спілкуванням.

Другий етап – написання Вашого проекту. Термін його написання буде визначено під час обговорення на фермі.

Переможець отримає премію – 2000 грн, диплом та можливість зібрати команду, очолити її і взятися до творчої роботи над реалізацію проекту. Таким чином вже найближчим часом талановитий студент зможе стати керуючим великого господарства з узгодженою заробітною платою та подальшим ростом.Соціальні ініціативи ТМ «Мудрий Травник»

Вітчизняна торгова марка натуральної фітопродукції «Мудрий Травник» вже котрий рік поспіль стає організатором культурних та освітянських подій в Україні.

Восени минулого року відбувся перший Всеукраїнський конкурс есеїв «Віднови Себе». Метою конкурсу організатори вбачали підтримку невідомих широкому загалу авторів та відкриття нових імен в українському літературному світі. Результати приємно порадували та навіть здивували. До розгляду надійшло понад чотириста робіт, абсолютно різних за стилем та сюжетами, однак переважна більшість творів містила ідею «Віднови Себе!».  Таке живе сприйняття філософії бренду – стало справжнім святом для усієї компанії «Мудрого Травника».

Літературному конкурсу передували декілька фестивалей бандурної музики «Віднови Себе», що також надихали національного духу та уособлювали концепцію Відновлення.

Сьогоднішня ініціатива аграрного конкурсу – є ще одним вектором «Віднови Себе!». Ця ідея незмінна, як прапор і вона передує усім втіленням та реалізаціям фітокомпанії.

Ми сподіваємося, що конкурс проектів «Сучасна українська садиба», приверне увагу молодих людей, що закохані у землю своєї країни. Ми віримо, що українці талановиті, розумні і сильні. Ми прагнемо виявити тих, к ким можна Відновити велике господарство, зробити його показовим прикладом для всієї України.

Зичимо Відновлення усім і кожному. Довгих, благих літ.