Фітоспреї для носа

 Позиції з 1 по 4 з 4 всього

 • Натуральний фітоспрей проти гаймориту "Гайморил"

  Збалансована комбінація лікарських трав, екстрактів алое і цикламена, призначена для комплексної терапії риносинуситів (гайморит, фронтит) та інших захворювань навколоносових пазух і порожнини носа. Фітоспрей для носа "Гайморил" підсилює мікроциркуляцію крові в слизовій, знімає набряклість і запалення; сприяє розрідженню секрету і покращує його вільний відтік з навколоносових пазух; зволожує слизову, перешкоджаючи її пересихання; активізує захисні функції слизової, забезпечуючи антисептичну, антибактеріальну, протисвербіжну та капілярозміцнюючу дію.

  Детальніше...
 • Натуральний противірусний фітоспрей “Вірофен"

  Фітоспрей для носа противірусний "Вірофен" зменшує катаральні явища при грипі, ГРЗ, ГРВІ, має протизапальну, бактерицидну, антисептичну, протинабрякову дію. Підвищує місцевий імунітет і опірність слизових носоглотки до вірусних, бактеріальних інфекцій і мікроорганізмыв, зволожує слизову, перешкоджаючи її пересиханню. Можна застосовувати для гігієнічного догляду за слизовою оболонкою і комплексної терапії захворювань порожнини носоглотки.

  Детальніше...
 • Натуральний фітоспрей проти алергії «Назалергін»

  Спрямований на блокування алергічних реакцій слизової носоглотки і пазух носа. Надає протиалергічну, протизапальну, антигістамінну, протинабрякову, протисвербіжну дію. Підсилює резистентність слизової до бактерій і вірусів, сприяє регенерації і захисту пошкоджених тканин, зволожує слизову, перешкоджаючи її пересихання. Захищає від впливу специфічних алергенів і несприятливих факторів навколишнього середовища.

  Детальніше...
 • Натуральний протизастудний фітоспрей "Орвізол"

  У сезон застуд і вірусних епідемій - фітоспрей для носа "Орвізол"! ефективний природний засіб захисту слизової оболонки носа від бактеріальних і вірусних інфекцій. Надає протизапальну, бактерицидну, антисептичну, протинабрякову дію, підвищує місцевий імунітет і виконує бар'єрну функцію слизової носа до проникнення патогенних бактерій і вірусів. Попереджає розвиток гострого і хронічного риніту, нормалізує обмінні процеси в слизовій носа, зволожує і перешкоджає пересиханню слизової, сприяє очищенню від хвороботворних мікробів, надлишкового слизу, протистоїть поширенню інфекцій, знижуючи ризик зараження ГРВІ та грипом.

  Детальніше...
 Позиції з 1 по 4 з 4 всього