Камелін Біо ампули

Камелін Біо ампули

Камелін біо ампули (біологічно активні речовини проміжної фракції обробки меду) - 0,7 мл., поліетиленгліколь 400 - 0,6 мл., вода дистильована - 0,7 мл.

Фірмою-виробником рекомендовано дорослим в якості імуномодулюючого та загальнозміцнюючого засобу.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Камелін Біо в капсулах

 

Склад: Камелін біо (біологічно активні речовини проміжної фракції обробки меду) - 0,7 мл., поліетиленгліколь 400 - 0,6 мл., вода дистильована - 0,7 мл.

Фірмою-виробником рекомендовано дорослим в якості імуномодулюючого та загальнозміцнюючого засобу.

Приймати: дорослим по 1 ампулі 2 рази на день (зранку та ввечері).

Термін прийому: 20 днів.

Умови зберігання та строк придатності: зберігати в сухому недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці виробника, при кімнатній температурі - 2 роки від дати виготовлення. Не використовувати після закінчення строку придатності - можливі негативні наслідки для здоров'я, утилізувати.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Імпортер: ТОВ «Чиста Флора» Україна, 08132 Київська обл. м.Вишневе, вул.Балукова 7. Тел.: +38 (044) 494 41 41

Виробник: ТОВ «Камелін» Грузія, Тбілісі, вул.Кінзмараулі 7.

 

Офіційний сайт Камелін Біо: camelyn.com.ua

Дізнатися актуальну ціну та замовити Камелін Біо в ампулах можливо на сайті tof.com.ua.

 

ЩО МИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО "КАМЕЛІН БІО"

 

ЩО ТАКЕ «КАМЕЛІН БІО»?

Діюча речовина «Камелін біо» – це концентрат біологічних високоактивних речовин, коричневого кольору з характерним специфічним ароматом, отриманий за допомогою унікальної запатентованої технології. з меду з гірських регіонів західної Грузії.

Історія препарату починається з Радянського періоду.

Відомий грузинський хірург та вчений Бенедикт Маглакелідзе (1907-1974) для лікування поранених солдат створив унікальну субстанцію, що володіє сильними ранозагоюючими, протизапальними, антибактеріальними, противірусними, імуномоделюючими, антиоксидантними, а також як виявилося згодом, потужними протипухлинними властивостями. Президія Наукової ради Міністерства охорони здоров'я СРСР дала цій субстанції та препаратам на її основі назву - «Камелін».

З 1950-х років антибактеріальні та протипухлинні дії препарату «Камелін», як в експериментальних, так і у вигляді клінічних апробацій, вивчалися в провідних науково-дослідних та клінічних установах Тбілісі, Москви та Ленінграду. У роботі брали участь академіки: К. Еріставі, В. Жгенти, І. Воронін, Л. Шабада, М. Маєвський; проф: Н. Ізашвілі, Е. Торадзе, О. Чумбурідзе, Н. Турманідзе, М. Апакідзе та інші.

Мінздраву ГРСР було доручено випустити 1 500 000 ампул препарату «Камелін», але раптова смерть автора препарату обірвала реалізацію цієї важливої фармакологічної програми та на тривалий час зупинила хід досліджень.

Починаючи з 2004 року, на основі особистих архівних матеріалів Б. Маглакелідзе, дослідження були поновлені.

Дослідження проведені не тільки в Грузії, але й у провідних науково-дослідних і клінічних центрах світу в містах: Квебек та, Монреаль (Канада), Іллінойс, Орегона та Чикаго (США), Берн (Швейцарія), Ріо-де-Жанейро (Бразилія), Делі (Індія) та ін... «Камелін біо» засвідчив величезний потенціал у лікуванні опіків, бактеріальних, вірусних, грибкових та онкологічних захворювань.

 

Фармакологічна дія препарату «Камелін біо»

 • Це 100% природний, нетоксичний, гіпоалергенний продукт.
 • Сильний антиоксидант, стримує ріст пухлинних клітин, зменшує розміри об'ємних пухлинних новоутворень.
 • Має протизапальну та болезаспокійливу дію.
 • Регулює роботу імунної системи.
 • Відновлює пошкоджені клітини і тканини, в тому числі клітини печінки. Позитивно впливає на вуглеводний обмін в організмі.
 • Сприяє лікуванню артрозів. Не спричинює побічних дій.

Показання для застосування «Камелін біо»

Терапевтичними формами «Камелін біо» є – стерильні ампули, капсули, мазь, супозиторії і спрей.

Вони використовуються як складова частина комплексної терапії, а також окремо у всіх випадках, коли необхідна регуляція імунної системи організму, а саме:

 • гнильні процеси шкіри чи м'яких тканин, незагоювальні трофічні виразки, фурункули, панариції, опіки, пролежні;
 • післяопераційний період,  загоєння ран, покращення загального стану організму;
 • бактеріальні, вірусні, грибкові інфекції; пухлинні захворювання;
 • травми;
 • дистрофічні захворювання суглобів;
 • полінійропатії;
 • вагінальні інфекції, в тому числі бактеріального, вірусного та грибкового походження, запальні захворювання шийки матки, тіла матки та придатків, ерозії матки, післяпологові пошкодження шийки матки, фіброзно-кістозні мастопатії;
 • простатит, аденома простати;
 • проктит, геморой, тріщини прямої кишки;
 • стоматологічні захворювання, захворювання ротової порожнини та глотки, фарингіт, ларингіт, стоматит, виразковий гінгівіт, хронічний тонзиліт;
 • онкологічні захворювання.

 

"КАМЕЛІН БІО" - АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ЗАСІБ

Коли розпочалася криза антибіотиків?

Спочатку антибіотики* вважалися радикальними засобами для лікування інфекційних захворювань. Вони діяли бактерицидно (знищуючи бактерії), а також бактеріостатично (затримуючи їх ріст). На сьогодні застосування антибіотиків втрачає ефект. Перший негативний факт був зафіксований в 1989 році в одному з штатів Індії. Було встановлено, що бактерії, які викликали черевний тиф виявилися резистентними* до хлорамфеніколу – препарату, що раніше врятував мільйони життів.

*Антибіотики — речовини природного або напівсинтетичного походження, які широко використовуються у медицині та в різних галузях народного господарства, як протимікробні засоби.

З ряду причин – мутації, підвищена стійкість окремих видів бактерій, бактерії можуть протистояти дії антибіотиків. Таке явище визначають як резистентність.

*Резистентність до антибіотиків — фактор стійкості бактерій до активного впливу антибіотиків.

 

Що обумовлює резистентність бактерій по відношенню до антибіотиків?

Як підкреслює міжнародна група дослідників, які займалися проблемами звикання бактерій до  антибіотиків, саме безмежне застосування антибіотиків створило величезну генетичну популяцію резистентних бактерії. Цей фактор стійкості миттєво передається на інші бактерії і вони стають захищеними від нищівного впливу антибіотиків.Така ситуація практично обеззброює медицину.

На основі досліджень в Бернському університеті встановлено, що «Камелін» є препаратом виняткових можливостей, оскільки не виявлено випадків резистентності бактерій до «Камеліну».

Активна речовина препаратів «Камелін біо» має подвійний механізм впливу на бактерії - вражає мембрану клітини бактерії; надходить в клітину і заважає її розмноженню.

Дослідження, проведені в Квебекському, Монреальському, Іллінойському і Бразильському університетах, довели не тільки антибактеріальні властивості активної субстанції «Камелін», а й протигрибкову, протипухлинну та противірусну дію.

 

 «КАМЕЛІН БІО» - ПОТУЖНИЙ ІМУНОМОДУЛЯТОР ПРИРОДНОГО ПОХОДЖЕННЯ

Що таке імунітет та як діє ця система?

Імунітет – біологічний захист організму, вроджений та набутий.

Організм нейтралізує чужі для нього речовини шляхом вироблення спеціальних активних молекул - антитіл. За вироблення антитіл відповідальні клітини, які забезпечують справну роботу імунної системи, це Т - лімфоцити та В - лімфоцити.

Які фактори викликають зниження імунітету людини?

Небажаних факторів безліч: опіки, застуди, втрата крові, травми, незбалансоване харчування, несприятлива екологія, нездоровий спосіб життя, стреси. Від цього порушується захисний бар'єр організму, у крові накопичуються антимоллекули та отрутні речовини, що в свою чергу, разюче діє на весь організм. Велику небезпеку становить вірус СНІДу, який викликає повну відсутність імунітету.

При зниженні імунітету різко зростає ризик розвитку злоякісних  клітин. У здоровому організмі, де імунна система працює справно, Т - лімфоцити швидко розпізнають і знищують їх.

 

Як запобігти зниженню роботи імунної системи?

Імунітет необхідно підтримувати – збалансовано харчуватися, отримувати фізичні навантаження, уникати стресів, дотримуватися режиму сна.

За дослідженнями Монреальського і Бернського університетів «Камелін» визнаний унікальним і надпотужним імуномодулюючим препаратом. Його можна включити в комплексну терапію при лікуванні хронічних інфекцій, пухлин, алергічних захворювань та застосовувати в стані імунодефіциту.

За необхідності, «Камелін біо» можна абсолютно безпечно поєднувати разом з антибіотиками, протигрибковими, протипухлинними та противірусними засобами.

 

Якою є імуномодуляторна дія препаратів «Камелін біо»?

Механізм іммуномодуляторної дії активної речовини «Камелин» був досліджений в Канаді та Швейцарії. При використанні «Камелина» в організмі мишей інфікованих саркомою, на відміну від тих, яким не вводили препарат, різко підвищувалися імунні фактори для знищення злоякісних клітин.

При хіміотерапії спостерігаються міело-токсичність та сильна блювота. Ці два фактори настільки «неприємні», що багато хворих навіть відмовляються довести курс хіміотерапії до кінця. Встановлено, що активна речовина «Камелін» дуже ефективна для нейтралізації руйнівної дії хіміотерапії.

Молекули «Камелину» є великими за обсягом і мають «активні центри», за допомогою яких відбувається їх зв'язування з цитостатичними моллекулами. Через це і відбувається їх блокування і призводить до припинення блювоти.

Доцільно використовувати «Камелін біо» разом з препаратами хіміотерапії, іншими терапіями та в якості монотерапії.

 Особливо важливо застосування іммуномодуляторів не лише під час лікування, але й для запобігання захворювань. Наприклад, щоб не проґавити початкову стадію раку, коли хоча б одна клітина виходить з-під контролю імунної системи.

 

ПРОТИВІРУСНА ДІЯ «КАМЕЛІН БІО»

Що таке вірус?

Віруси (лат. Virus - отрута) - найдрібніші живі організми. Їх середні розміри в десятки разів менше бактерій, а життєдіяльність – обмін речовин і розмноження – вони проявляють тільки усередині інших клітин.

Вірус як паразит, який не може виробити потрібні для свого існування органічні речовини, після вторгнення в здорову клітину, харчується її ресурсами і тим самим вбиває її. Вірус може змінити генетичну інформацію клітин і, відповідно, руйнує імунітет, виводячи з ладу захисні механізми організму.

Віруси можуть спричинювати різноманітні, інколи масові (епідемічні) та дуже небезпечні захворювання людини, тварин і рослин.

У людини, наприклад, віруси можуть вражати:

 • органи дихання – грип, аденоінфекції тощо;
 • травну систему – гепатити, гастроентерити;
 • нервову систему – поліомієлітт, енцефаліти;
 • шкіру та слизові оболонки – кір, герпес, папіломи, вітряна віспа;
 • пригнічують імунітет – СНІД, та ін;

Більшість вірусних інфекцій набагато краще попереджати, аніж лікувати.

Найкращим способом профілактики вірусних захворювань є сильна імунна система.

 

Які шляхи поширення вірусних захворювань? 

Існують декілька шляхів розповсюдження вірусних захворювань:

 • за допомогою їжі, коли вірус потрапляє в організм при використанні забрудненої води та харчових продуктів;
 • парентеральний, коли вірус потрапляє безпосередньо в кров (застосування нестерильних медичних інструментів, незахищений статевий контакт; транспланцентарно від матері до дитини під час пологів або годування грудьми (наприклад: Гепатит С, А, СНІД, сказ та інші);
 • за допомогою дихальних шляхів, заражаючи одночасно багато людей.

 Віруси можуть перевтілюватися і з'являтися в новому, зміненому вигляді, вже стійкими у відношенні до медичних препаратів. Тому є гостра необхідність в нових сучасних антивірусних засобах, яким є «Камелін біо».

 

Де вивчалися антивірусні властивості активної речовини «Камелін»?

 Після того як були встановлені антибактеріальні та протипухлинні властивості активної субстанції «Камелін» в Квебекському, Іллінойському та Бернському університетах було вирішено випробувати препарат на вірусах, що викликають СНІД і гепатит «С».

Почалися дослідження в Монреальському госпіталі ім. Леді Девіс СНІДу. Робота триває і надалі під керівництвом проф. Марка Ваінберга. Перші підсумки перевершили всі очікування. Преклінічні дослідження показали, що «Камелін», навіть в малих кількостях, значно затримує поширення і розвиток вірусів СНІДу та гепатиту.

Досліди проводилися на лабораторних і клінічних штамах, що викликали СНІД,  одночасно з застосуванням інших найновіших медикаментів. Дія «Камеліну» радикально відрізняється від дії всіх інших препаратів. «Камелін» призупиняє «властивість адсорбції» вірусів СНІДу та гепатиту, і перешкоджає виникненню «гігантських клітин». Тим самим, вірус не може вбудувати свої руйнівні генетичні дані в клітини здорового організму і викликати імунний збій системи.

«Камелін біо» затримує розвиток тих вірусів, проти яких безсилі нині існуючі лікарські препарати.

 

«Камелін біо» та грип

За дослідженнями Монреальського центру Леді Девіс СНІДУ, один з компонентів препарату «Камелін біо», блокує вторгнення вірусу грипу в здорові клітини, заважає його подальшій активації та розмноженню.

«Камелін біо стерильні ампули» в комбінації з іншими препаратами - найкращий засіб для лікування грипу та інших вірусних захворювань.

 

РАК ..... ЖИТТЯ ТРИВАЄ

Рак – загальна назва більш, ніж 100 хвороб, які можуть вражати будь-яку частину організму. Також використовуються такі терміни, як злоякісні пухлини або новоутворення.

 

Як виникає пухлина?

Зазвичай фахівці виділяють три найбільш вагомі фактори:

- нездатність імунної системи людини розпізнавати аномальні клітини, які утворюються в організмі. В такому випадку ракові клітини починають накопичуватися, і утворюється пухлина.

- погана реакція імунної системи людини на ріст пухлини, тобто подальше відтворення клітин, що які розвиваються з помилками. Організм може стримувати розвиток пухлини в початковому періоді (від декількох днів до декількох місяців), але якщо певна частина неправильних клітин не виявляється, пухлина продовжує зростати.

- деяка кількість клітин в організмі може мати структурні помилки, що виникають при їх відтворенні – при наявності вірусів, канцерогенів, в літньому віці.

Зважаючи на вище наведені фактори, одним із найбільш дієвих способів профілактики ракових захворювань є здоровий імунітет та здоровий спосіб життя.

 

Які існують види пухлин?

Розрізняють доброякісні та злоякісні види пухлин. Доброякісні пухлини, ростуть повільно, можуть існувати роками не збільшуючись в розмірах. Такі клітини оточені оболонкою. При зростанні вони відсувають навколишню тканину не вражаючи її. Видалення доброякісної пухлини разом з оболонкою закінчується повним одужанням організму.

Злоякісна пухлина росте швидко та агресивно. Вона не має власної оболонки, її клітини вростають у навколишню тканину і вражають її. Крім того, клітини, що потрапляють в лімфатичну систему і систему кровообігу, потрапляють у віддалені органи і тканини, де з'являються вторинні вогнища - метастази.

 

У чому полягає протипухлинна дія «Камелін біо»

Антиканцерогенні дії препарату «Камелін» вивчалися ще в 50-х роках минулого століття в різних науково-дослідник і клінічних установах Радянського Союзу.

Ці дослідження були розпочаті в інституті експериментальної і клінічної хірургії МОЗ Грузії у 1950 році під безпосереднім керівництвом академіка К. Еріставі. Одночасно проводилися роботи на експериментальних тваринах на кафедрі патофізіології Тбіліського державного медичного інституту під керівництвом проф. Т. Натадзе (зав. кафедррою проф. В. Воронін).

 У ході досліджень було встановлено, що «Камелін» перешкоджає розвитку первинних пухлин і сприяє знищенню вже розвинених новоутворень. Гістоморфологічні дослідження останніх виявили існування крововиливів в пухлинній стромі та некроз пухлинних клітин.

Через 2 роки експеримент повторно був проведений в Санкт-Петербурзі, в лабораторії акад. Л. Шабада Інституту Онкології. В експерименті були використані миші, хворі на рак різних органів. Наукова комісія встановила, що препарат не тільки зупиняє зростання пухлин, а значно зменшує їх розміри. Пухлини ставали операбельними, операції з видалення пухлин проводилися набагато легше, а результати перевершили попередні прогнози.

Аналогічні результати були отримані в Московському інституті експериментальної патології і терапії раку під керівництвом акад. М. Маєвського.

Одразу після дослідження антитоксичності препарату  «Камелін», за пропозицією акад. К. Еріставі, лікувальну дію в клінічних умовах було досліджено на хворих із злоякісними пухлинами.

Нагляд за хворими продовжувався терміном від 1-го до 9 років. Не у всіх випадках  було досягнуто повного клінічного зцілення, проте лікування «Камеліном» дало стійкий терапевтичний ефект: поліпшення загального стану, зниження температури, припинення болю, поліпшення формули крові, відновлення працездатності та продовження життя.

Новітні дослідження антиканцерогенної дії активної речовини «Камелін» нещодавно відбулися в наукових центрах Канади та США.

 

ЛІКУВАННЯ ГІНЕКОЛОГІЧНИХ, РЕКТАЛЬНИХ ТА УРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Гінекологічні захворювання

Гінекологічні захворювання – група захворювань, які вражають жіночі статеві органи. Вони є одними з найбезсимптомніших, тому дізнатися про їхнє існування можливо лише при регулярному огляді лікаря.

Всі жіночі захворювання діляться на кілька груп:

 • Хвороби, викликані гормональними змінами. До таких відносять міому матки, полікістоз яєчників, порушення менструального циклу.
 • Захворювання, викликані пухлинами і дистрофією. Це такі хвороби, як ерозія шийки матки, крауроз, кистома яєчників, лейкоплакія.
 • Захворювання запального характеру. Хворобами такого типу вважають вагініт, вульвіт, цервіцит, ендометрит. Це далеко не всі хвороби, які можуть виявитися в жіночому організмі і кожне з них проявляється певними симптомами.

Спровокувати жіночі захворювання можуть різні фактори, серед яких:

 • хронічна втома може призвести до розвитку багатьох захворювань, у тому числі і до тих, які передаються статевим шляхом;
 • часто гінекологічні захворювання виникають через вплив сильних стресів;
 • зниження імунітету і неправильне харчування можуть призвести до порушень жіночої репродуктивної системи.

 

Захворювання прямої кишки

Захворювання прямої кишки зустрічаються настільки часто, що для їх діагностики і лікування виділено окремий напрямок медицини - проктологія.

Одним з таких найбільш «дискомфортних» захворювань є проктит - запалення слизової оболонки прямої кишки. Причини, які можуть призводити до розвитку запалення різні – вживання алкоголю, регулярне вживання надто великої кількості спецій в їжі, закрепи, інфікування прямої кишки та ін.

Геморой – набряк кровоносних судин прямої кишки; найпоширеніше захворювання неінфекційної природи. Оскільки проблема делікатна і до лікаря звертаються не своєчасно, геморой зазвичай діагностується на пізніх стадіях.

Анальна тріщина – це дефект слизової оболонки заднього проходу, що виникає на стінці задньопрохідного каналу. Довжина анальної тріщини найчастіше не більше 1 сантиметра, проте, це досить серйозне захворювання, яке може мати небезпечні наслідки.

 

Профілактика гінекологічних та ректальних захворювань:

 • дотримання гігієни статевих органів та анального отвору;
 • здорове збалансоване харчування;
 • рухливий спосіб життя
 • періодичний медогляд та своєчасне лікування хвороб малого тазу і статевих органів;
 • профілактичне застосування препаратів «Камелін біо»

 

Урологічні захворювання

Простатит – запалення передміхурової залози – простати. Найбільш поширена причина простатиту – порушення циркуляції крові, що призводить до збільшення простати. Серед факторів впливу на циркуляцію крові є сидячий спосіб життя, а також велика вага.

Серед інших причин виникнення простатиту є інфекції, стреси, травми органів малого тазу, часті переохолодження, порушення гормонального балансу. У питанні гормонального дисбалансу особливу увагу потрібно приділити вживанню такого продукту як пиво.

Аденома простати – розростання тканини передміхурової залози і виникнення в ній доброякісних новоутворень (пухлин, «вузлів»). Оскільки передміхурова залоза охоплює собою частину сечівника, при розростанні вона тисне на нього, ускладнюючи сечовипускання.

Розвитку аденоми простати значною мірою сприяють гормональні зміни, що можуть відбуватися в організмі чоловіка навіть в молодому віці. Як вже зазначалося раніше, надмірне вживання пива провокує зниження рівня чоловічих статевих гормонів – тестостерону при одночасному збільшенні жіночих – естрогенів.

 

Профілактичні заходи:

 • контроль маси тіла (чим більша маса тіла, тим більше простата);
 • дотримання спеціальної дієти.
 • застосування препаратів «Камелін біо»

«Камелін біо супозиторії» – нова форма препарату. Попередньо були проведені клінічні дослідження в наукових центрах Грузії, США, Канади та Європи.

Ректально-вагінальні супозиторії мають багатосторонню дію, препарат швидко всмоктується, і швидко потрапляє в кров, що забезпечує високу ефективність.

«Камелін біо супозиторії» простий в застосуванні, що особливо важливо для вагітних жінок та в педіатрії.

 

Які властивості супозиторіїв «Камелін біо»?

«Камелін біо – супозиторії» має болезаспокійливий, протизапальний, імуномодулюючий та відновлювальний ефект. Препарат характеризується антибактеріальними, противірусними, протигрибковими та антиканцерогенними властивостями; дає позитивні результати при лікуванні запалень та ерозії шийки матки, проктитів, простатитів, геморою та ін..

 

«КАМЕЛІН БІО» - ДЛЯ ЛІКУВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАННЯ СУГЛОБІВ

Що таке артрит і артроз?

Артрит - це запалення одного або декількох суглобів, в ході якого спостерігається набрякання суглоба, шкіра червоніє і при дотику відчувається підвищення температури. Хворого турбує біль в суглобах, що викликає обмеження руху. Зародженню артриту можуть сприяти такі хвороби, як псоріаз, гонорея, дизентерія, туберкульоз, окремі вірусні та алергічні захворювання, послаблення імунної системи, застуда, травми, велике фізичне навантаження.

Артроз - є повільно прогресуючим, дистрофно-запальним захворюванням суглобів опорно-рухового апарату, в ході якого відбувається розкладання хрящової частини кісток. Хрящ втрачає еластичність, втрачає функцію «амортизатора».

Типовим виявленням артрозу вважається остеоартроз. З'являються проблеми в суглобах пальців рук, хребта, нижніх кінцівок. Артроз провокують також спортивні, професійні та господарські травми суглобів, а також фізичне навантаження.

 Розрізняють первинний та вторинний деформуючий остеоартроз. Первинний остеоартроз розвивається в здоровому організмі при великому фізичному навантаженні, а вторинний - це дегенерація хрящових тканин. Встановлено, що в крові хворих на остеоартроз людини, підвищується концентрація глукокортікоїдів і окремих органічних кислот. Порушення балансу цих речовин призводить до остеоартрозу.

 

Як запобігти захворювань суглобів?

Сучасна терапія деформуючого остеоартрозу переважним чином використовує хондропротектори, однак вони викликають безліч побічних явищ.

Вище було відзначено, що для нормального функціонування хрящових тканин природні органічні кислоти є значним фактором. Ці речовини беруть безпосередню участь у «будівництві» хрящових тканин, що обумовлює їх оновлення і оздоровлення. «Камелін біо» багатий цими кислотами. Під час його застосування зникає біль, усувається скутість рухів.

Які форми «Камелін біо» застосовуються у лікуванні захворювань суглобів?

Під час запалення і болю в суглобах хороший ефект дає «Камелін біо - крем». Під час остеоартрозів найкращий ефект дають ампули та капсули «Камелін біо».

З метою профілактики слід приймати «Камелін біо капсули». Цим знижується ризик розкладання хрящових тканин суглобів, викликаний дефіцитом органічних кислот.

У застосуванні «Камелін біо» не виявлено жодних побічних дій.

 

ШКІРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Провідні дерматологи світу однозначно стверджують, що основною причиною шкірних захворювань, серед яких дерматит, егзема, себорея, є різке зниження імунітету. Цей процес можна уявити в такий спосіб: обмін речовин між організмом і навколишнім середовищем починається під час їжі. Їжа - це головний будівельний, енергетичний матеріал для клітин організму людини. Якщо система травлення працює не ідеально, в організмі відбувається неповне засвоєння продуктів, таким чином вони потрапляють в кров у вигляді фрагментів «чужорідного походження». Це призводить до надмірного навантаження на імунітет, а також на печінку та нирки. Такі перевантаження викликають порушення в роботі імунної системи та, як наслідок - інтоксикація організму, розвиваються інфекційні, запальні, алергічні та інші шкірні захворювання.

«Камелін біо» як сильний імуномодулятор сприяє налагодженню нормального функціонування печінки та нирок; активно діє, знищуючи бактерії; підвищує місцевий імунітет шкіри,  загоює рани і т. д. У цих випадках дає хороший і швидкий результат «Камелін біо крем».

Для регуляції імунної системи організму і блокування інфекційних захворювань найбільш ефективний «Камелін біо» у формі стерильних ампул та «Камелін біо» в капсулах.

Вище було відзначено, що першоджерелом шкірних захворювань є зниження імунітету. У провідних наукових центрах Канади, США, Європи і Росії прийшли до висновку, що діюча речовина «Камелін» миттєво викликає активацію імунітету та нейтралізує шкідливі фактори. Таким чином «Камелін біо ампули» та «Камелін біо капсули» - це безальтернативні засоби для регуляції імунної системи людини.

 

«КАМЕЛІН БІО» ПРИ ОПІКАХ РІЗНИХ СТУПЕНІВ

Опік – пошкодження тканин тіла, викликані термічним впливом. Важливо визначити наскільки глибоким є ураження та ареал його поширення, тобто ступінь опіку.

При опіках, відбувається прогресуюча денатурація клітинних протеїнів, припиняється активність ферментів, що забезпечують життєстійкість клітин, в результаті чого вони гинуть.

«Камелін біо крем» можна і необхідно застосовувати під час лікування всіх видів опіків.

Під час середніх і глибоких опіків, особливо у дітей, найбільшу небезпеку становлять інфекційні ускладнення, викликані бактеріями стафілококу і та ін. Становище ускладнюється і тим, що безліч бактерій володіють резистентністю до існуючих сьогодні антибіотиків. Під час опіку це настільки складна проблема, що несвоєчасна і неправильна оцінка ступеню ураження може призвести до трагічних наслідків.

«Камелін біо крем» сильний антибактеріальний, протигрибковий і противірусний засіб. Він особливо ефективний проти всіх видів стафілококів, стрептококів, і різних видів патогенних мікроорганізмів. Для запобігання інфекційних ускладнень застосовують «Камелін біо крем», а в окремих випадках «Камелін біо ампули»  та «Камелін біо капсули».

 Опік пошкоджує захисний бар'єр шкіри, викликає руйнування клітинних стінок, що порушує імунну систему організму. Відомо, що рідина опікових виразок заважає розмноженню лімфоцитів. Таким чином стрімко знижується кількість клітин. Це означає, що імунна система паралізована. Саме тоді спостерігається унікальний регулюючий ефект імунної системи «Камеліном». Капсули, а у важких випадках стерильні ампули «Камелін біо» -  найкращий засіб реабілітації і посилення імунної системи, не викликаючи побічних явищ.

При використанні засобів «Камелін біо» осередок ураження піддається повному відновленню і оновленню.

 

«Камелін біо» - надійний друг Вашого здоров’я. Для багатьох людей він без перебільшення став справжнім порятунком.

«Камелін біо» працює не залежно від віри. Він просто працює.

 

web: camelyn.com.ua