Кропива (20пак)

Кропива (20пак)

Кропива (20 пакетиків, пак. 1.5г)
Лікарські рослини без добавок, ароматизаторів чи ГМО

Кропива, ТМ "Мудрий Травник"

Лікарські рослини України
Сертифікована якість
100% натуральний фіточай

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Кропива

Кропива дводомна. Ця рослина, напевно, знайома кожному. Ймовірно, легше перерахувати хвороби, при яких кропива не вживається. Спектр її дії вельми вражає. У народній медицині вона використовується як ранозагоювальний, сечогінний, загальнозміцнювальний, проносний, вітамінний, протисудомний, відхаркувальний. Вона застосовується при різних кровотечах, геморої, ниркокам'яній, жовчнокам'яній хворобах, задусі, хворобах печінки і жовчних шляхів, набряках, запорах, захворюваннях серця, туберкульозі, бронхіальній астмі, бронхітах, алергіях. Зовнішньо - при ранах, кровотечах, шкірних захворюваннях, для зміцнення волосся.

Рослина містить вітаміни С, К, В2, каротин, пантотенову кислоту, хлорофіл, солі заліза, калію, кальцію, сірку, цукру, білки. Кропива:

 • підвищує згортання крові
 • збільшує кількість гемоглобіну
 • тромбоцитів і еритроцитів
 • знижує концентрацію цукру в крові
 • має сечогінну
 • ранозагоювальну і загальнозміцнювальну дію.

Кропива корисна при:

 • кровотечах
 • анемії
 • атеросклерозі
 • хворобах нирок
 • сечового міхура
 • печінки і жовчного міхура
 • при геморої
 • туберкульозі
 • при порушенні обміну речовин, в період одужання.

Рецепти:

1. Для зміцнення і посилення росту волосся досить брати відвар з трави кропиви: 2-3 ложки сухого листя заливають 2-3 склянками окропу, остуджують і дають настоятися -8 годин. Відвар проціджують і використовують для протирання шкіри. Користуються ватним тампоном або м'якою ганчіркою, втираючи м'якими натискальними рухами вздовж волосся, щоб не відбувалося виривання та порушення кореневих цибулин.

2. Для поліпшення роботи серця використовується відвар кропиви. Приймати з медом або цукром. У молодої кропиви перед цвітінням зрізають вершечки разом з листям, сушать в тіні. 5 столових ложок подрібненої трави заливають 0,5 літра води, кип'ятять на слабкому вогні, приймають по півсклянки 4 рази на день, підсолодивши за смаком.

3. Стародавнім засобом, руйнівним і тим що виганяє камені, вважається кропива. П'ють сік свіжої рослини-до 50 мл на прийом 2-3 рази на день, а ще краще по столовій ложці через кожні дві години.

4. Відвар кропиви прийнятий з медом або цукром покращує роботу нирок. Для такого відвару достатньо однієї чайної ложки сушеного листя кропиви на склянку води. При нефритах і пієлонефритах доза збільшується до 1-2 столових ложок, на водяній бані тримають 15 хвилин, але за один разпринимають не весь стакан, а третину або половину перед їжею.

5. При слабкій інволюції матки непоганий результат може дати кропива. Заварюють 3-4 столових ложки сухого подрібненого листя в 0,5 літра окропу, настоюють до охолодження і дають пити 3-4 рази на день. 

У кропиви є протипоказання. При вагітності, особливо в останні місяці, кропива протипоказана.Не призначається вона і при тромбофлебітах.

 
Рецепты Крапива

1. Для укрепления и усиления роста волос достаточно брать отвар из травы крапивы: 2-3 ложки сухих листьев заливают 2-3 стаканами кипятка, остужают и дают настояться 8 часов. Отвар процеживают и используют для протирания кожи. Пользуются ватным тампоном или мягкой тряпочкой, втирая мягкими натискальнимы движениями вдоль волос, чтобы не происходило вырывания и нарушения корневых луковиц.
2. Для улучшения работы сердца используется отвар крапивы. Принимать с медом или сахаром. У молодой крапивы перед цветением срезают верхушки вместе с листьями, сушат в тени. 5 столовых ложек измельченной травы заливают 0,5 литра воды, кипятят на слабом огне, принимают по полстакана 4 раза в день, подсластив по вкусу.
3. Древним средством, разрушающим и изгоняющим камни, считается крапива. Пьют сок свежего растения - до 50 мл на прием 2-3 раза в день, а еще лучше по столовой ложке через каждые два часа.
4. Отвар крапивы принятый с медом или сахаром улучшает работу почек. Для такого отвара достаточно одной чайной ложки сушеных листьев крапивы на стакан воды. При нефритах и пиелонефритах доза увеличивается до 1-2 столовых ложек, на водяной бане держат 15 минут, но за один разпринимають не весь стакан, а треть или половину перед едой.
5. При слабой инволюции матки неплохой результат может дать крапива. Заваривают 3-4 столовые ложки сухих измельченных листьев в 0,5 литра кипятка, настаивают до охлаждения и дают пить 3-4 раза в день.
У крапивы есть противопоказания. При беременности, особенно в последние месяцы, крапива протипоказана. Не назначается она и при тромбофлебитах.