Здоровий 100% Сік Алое Вера

Здоровий 100% Сік Алое Вера

Здоровий 100% Сік ® Алое Вера від ТМ «Мудрий Травник» – це 100% натуральний продукт, що має відмінну омолоджуючу дію на весь організм завдяки великому спектру біологічно активних речовин.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ АЛОЕ ВЕРА В УКРАЇНІ

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Чому важливо вживати 

Здоровий 100% Сік® Алое Вера  «Мудрий Травник™»

Здоровий 100% Сік® Алое Вера має потужні протизапальні, адаптогенні властивості, завдяки вмісту в ньому рослинних стеролів природного походження, антрахінону та інших речовин.

Здоровий 100% Сік® Алое Вера має високу активність проти багатьох поширених бактерій і грибків, навіть проти мікобактерії туберкульозу.  Він є потужним антиоксидантом, що допомагає організму позбавлятися від небезпечних вільних радикалів, канцерогенних сполук завдяки вмісту в ньому ряду антиоксидантних компонентів природного походження, включаючи вітаміни А, С і Е.

Здоровий 100% Сік® Алое Вера виводить токсини і діє як м'який очищаючий та детоксикуючий засіб без вираженого проносного ефекту, покращує травлення, не викликаючи розлади, виступає в ролі буферного агента, що нормалізує рН шлункового соку, зменшує бродіння і нормалізує мікрофлору шлунково-кишкового тракту. 

Він прискорює загоєння переломів кісток, оскільки стимулює всмоктування кальцію і фосфору - двох найважливіших для здоров'я та росту кісток мінералів. Відомо, що Здоровий 100% Сік® Алое Вера, в порівнянні зі звичайними показниками, істотно прискорює регенерацію здорових тканин шкіри. Природний антисептик, антибіотик і бактерицидний агент, він також допомагає позбавлятися від цілого ряду інфекцій, в тому числі грибкових.

Щоденний прийом Здоровий 100% Сік® Алое Вера допомагає помітно знизити рівень холестерину в крові і буквально за кілька тижнів нормалізує кров'яний тиск.

За зволожуючу і загоюючу дію на шкіру Здоровий 100% Сік® Алое Вера просто не має собі рівних. Полісахариди, що містяться в ньому, виконують бар'єрну функцію, перешкоджаючи втраті шкірою вологи. Завдяки цьому, а також своїм антигістамінним властивостям і дії подібній до антибіотиків Здоровий 100% Сік® Алое Вера сприятливо впливає на суху, чутливу і пошкоджену шкіру. Також стимулює утворення фібробластів, які беруть участь у виробленні природного колагену, що запобігаєпередчасному старінню і допомагає захистити шкіру від негативних природних впливів.

Здоровий 100% Сік® Алое Вера здатний підвищити засвоєння життєво необхідних вітамінів С і Е, збільшуючи термін збереження цих вітамінів у плазмі крові.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ АЛОЕ ВЕРА В УКРАЇНІ

Здоровий 100% Сік ® Алое Вера «Мудрий Травник™» – продукція вироблена, щоб дарувати Вам здоров'я, красу і довголіття!