Череда 75г

Череда 75г

Натуральний фіточай 100%  ТМ "Мудрий Травник"
Лікарські рослини без ароматизаторів

Харчова цінність в 100г продукту: білки 6,5г; жири 1,3г; вуглеводи 22,4г.
Енергетична цінність (калорійність): 127,3 ккал
Термін придатності: 2 роки

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Череда

Череда трироздільна – рослина з потужною бактерицидною дією, а найпоширеніше застосування череди – це купання новонароджених діточок. Якщо ви шукаєте череду саме з метою купання немовляти, то фіто-чай «Череда» від ТМ «Мудрий Травник» саме те, що треба. Адже, це чиста сировина без будь-яких домішок, яка ідеально підходить, як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування.

Як правильно приготувати настій з череди для купання немовляти при діатезах, алергічних висипах, стафілококових захворюваннях шкіри?

Фіточай «Череда» – 50г

Фіточай «Чебрець» - 50г

Суміш рослин залити 3 л окропу, настояти 1 год. Процідити і доливати до ванн. Дітей, віком до року, при згаданих вище захворюваннях, купати щодня.

Репліка Мудрого Травника: «Не надто приємна асоціація з чередою – це колюче насіння череди, яке міцно вчепилося до одягу, та не дається, щоб його струсили. Його ще влучно називають «козячими ріжками». Насіння череди не придатне до вживання з лікарською метою. Череду, як втім і усі лікарські рослини, важливо збирати вчасно.»

«Мудрий Травник» у своїх трав'яних чаях і зборах використовує високоякісну сертифіковану сировину. Дрібний помел гарантує максимальну віддачу корисних елементів при заварюванні фіто-чаю.

Чим корисна череда?

Насправді, трава череди популярна не тільки для купання новонароджених, але має великий спектр застосування як заспокійливий, гіпотензивний, протиалергійний, сечогінний та тонізуючий засіб. Фіто-чай «Череда» покращує діяльність серця, покращує апетит, підвищує тонус м'язів матки. Препарати з череди використовують у народній медицині при екземі, юнацьких вуграх, подагрі. Для цього беруть 1 ст. ложку подрібненої череди, заливають склянкою води, кип'ятять 1-2 хв. і настоюють 30 хв. Приймають по 50 мл 3 рази на день за півгодини до їди.

 

Для лікування діатезів, нейродермітів, задухи, бронхітів з задушливим кашлем, при екземі, подагрі можна також вживати череду в наступній суміші:

Фіточай «Череда» - 50 г

Фіточай «Глід» - 50 г

Корені цикорію звичайного - 40 г

Кореневища пирію повзучого - 30 г

Фіточай «Шипшина» - 20 г

Води - 2л.

Відвар приймають по 30-40 мл по 3-4 рази на день за півгодини до їди. Курси лікування - 1,5-2 року з щоквартальними перервами на 15-20 днів. Роблять також примочки до уражених місць 2-3 рази на тиждень. Температура відвару не повинна перевищувати 20-25 С. Примочки роблять продовж 2-3 місяців.

 

Відвар для лікування псоріазу:

Фіточай «Череда» - 50г

Корені з кореневищами синюхи блакитної - 50 г

Корені цикорію звичайного - 40г

Фіточай «Глід» - 30г

Фіточай «Шипшина» - 20г

Води - 2л

Відвар застосовувати, як вказано для купання немовлят; також роблять примочки продовж 2-3 місяців.

Ще один відвар при псоріазі, особливо в генералізованої формі:

Фіточай «Череда» - 50г

Листя горіха волоського - 50г

Бруньки тополі чорної - 50г

Корені цикорію звичайного - 50г

Фіточай «М'ята» - 50г

Трава материнки звичайної - 50г

Води - 5л.

Рослинні препарати заливають водою, кип'ятять на невеликому вогні 10 хв. і настоюють 1 год. Цей відвар додають до ванн, які приймають 2-3 рази на тиждень.

Будьте здорові!