Амарантова олія

Амарантова олія

Амарантова олія славиться найбільшим серед всіх рослинних олій вмістом сквалену.

Сквален - одна з найважливіших біологічно активних сполук, нормалізує рівень холестерину, відіграє важливу роль у ліпідному і стероїдному обміні, бере участь у виробленні більшості стероїдних гормонів.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Амарантова олія ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 99,50 г. Калорійність: 895 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Про чудодійні властивості амаранту, рослини, яка нам більш відома як щириця, знали ще древні інки та ацтеки. Вони називали його «зерно богів». На Русі випікали хліб з амаранту, який вважався панацеєю від усіх хвороб, і давали його людині, яка вирушала в довгу подорож, а також вагітним та дітям.

На всі недуги – одна відповіть

Олія насіння амаранту – це вітаміння суміш біологічно активних речовин. Вона містить до 77% жирних кислот, до 8% сквалену, до 9% фосфоліпідів, до 2% фітостеринів, вітамін Е, каротиноїди тощо.  Амарантова олія має антисклеротичні та кардіозахисні властивості, відновлює імунну та гормональну системи, поліпшує обмін речовин, відновлює організм після отруєнь, інфекційних захворювань, виводить з організму шлаки.

Найважливіший елемент амарантової олій - чудодійний сквален. Олія з амаранту містить 8% сквалену і це є найбільший відсоток даного каротиноїду порівняно з усіма іншими рослинними оліями. Ще 80 років тому таку важливу для організму людини речовину отримували виключно з печінки глибоководної акули! Сквален нормалізує рівень холестерину, захищає клітини організму від впливу токсинів, він насичує організм киснем, має сильний протипухлинний ефект.

Амарантова олія сьогодні активно використовується в кулінарії здорового харчування. Вона має приємний аромат та смак, підходить до приготування перших і других страв, надає горіховий присмак випічці.

С этим продуктом также покупают