Конопляна олія

Конопляна олія

Конопляна олія - джерело великої кількості корисних сполук. В коноплях висока концентрація вітамінів А, С, Е і бета-каротину. Також в ній є білок, вуглеводи, мінерали і клітковина. Вчені провели детальний аналіз конопляної олії.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Олія конопляна ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 99,8 г. Калорійність: 898,2 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Конопляна олія – це унікальна суміш антиоксидантів, протеїнів, каротину, фіто стеролів, фосфоліпідів та інших корисних речовин. Ця олія містить усі двадцять амінокислот, включаючи дев’ять основних, а також вітаміни групи В, А, С, D і Е. Проте головна цінність конопляної олії – найвищий серед усіх рослинних олій відсоток вмісту полінасичених жирних кислот – більше 75%! А дві найважливіші для здоров’я людини кислоти – Омега-3 та Омега-6 – поєднані в конопляній олії в найбільш оптимальній пропорції – 1:3.

Конопляна олія – секрет краси

Щоденний раціон людини, яка піклується про своє здоров’я, обов’язково повинен включати в себе полінасичені жирні кислоти. Саме вони відповідають за відмінне самопочуття, стійкий імунітет, сяючу шкіру, міцні нігті та красиве волосся.

Конопляна олія – це ефективний засіб для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів, серцево-судинної та ендокринної систем, благотворно впливає на нервову систему, а також є безцінним помічником при авітамінозах.

Жирні кислоти не виробляються організмом – їх можна отримати лише з їжею, а це значить, що конопляна олія повинна бути в кожної господині, яка піклується про здоров’я своєї родини. Використовуючи одну столову ложку олії в день, ви отримуєте ідеальний баланс жирних кислот: Омега-3, Омега-6, Омега-9.

Конопляну олію небажано піддавати термічній обробці, а краще використовувати її як приправи до салатів, макаронів, овочів, соусів, супів. У чистому вигляді конопляна олія засвоюється найкраще.