Олія шипшини

Олія шипшини

Олія шипшини має регенеруючі властивості, а тому допоможе усунути дрібні дефекти шкіри, залікувати рани, порізи, синці, опіки, зробити менш помітними післяопераційні рубці, шрами від ран і опіків. олія шипшини використовується при лікуванні захворювань порожнини рота, воно ефективно при стоматиті і гінгівіті.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Олія шипшини ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 99,45 г. Калорійність: 894 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Олія шипшини має масу корисних властивостей. Вона містить велику кількість вітамінів С, А і Е. Вітаміни С і Е – це природні антиоксиданти, необхідні для шкіри, а вітамін А допомагає боротись з порушеннями пігментації. Крім того, олія містить ненасичені та насичені жирні кислоти, що сприяють нормалізації кліткового обміну та підвищенню захисного бар’єру шкіри. До її складу також входять такі важливі для здоров’я мікроелементи, як мідь, молібден, стронцій, а також макроелементи: залізо, кальцій, магній, марганець, фосфор.

Олію шипшини рекомендують вживати при синдромі хронічної втоми, хворобах печінки та жовчного міхура як жовчогінний засіб, вона ефективна при хворобах нирок, малокрів’ї, туберкульозі, захворюваннях легень, слизових оболонок дихальної системи.

Олія шипшини має регенеруючи властивості, а тому допоможе загоїти рани, опіки, зробити менш помітними післяопераційні рубці, шрами.

Олія шипшини має допомагає в боротьбі і зіковими змінами шкіри: дрібними зморшками, пігментними плямами, «гусячими лапками». Крім того, олія шипшини усуває подразнення, нормалізує секрецію сальних залоз, допоможе зняти сліди втоми, оскільки вона тонізує кровоносні судини і надає здорового рум’янцю.

В кулінарії олія шипшини застосовується переважно для надання кислуватих ноток свіжим салатам та десертам. При термічній обробці терапевтичний ефект втрачається.

С этим продуктом также покупают