Олія розторопші

Олія розторопші

Вона ефективно застосовується для лікування атеросклерозу, зміцнення стінок судин. Маючи у своєму складі цілий набір вітамінів ( A , D , E , K , F ) і інших мікроелементів (мідь , цинк , селен), вона відновлює зір, допомагає при дерматиті, випаданні волосся, недокрів'ї, алергії.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Олія розторопші ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 99,8 г. Калорійність: 898,2 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

 

Натуральна олія розторопші – це реальний шанс зміцнити здоров’я. Маючи у своєму складі багатий набір вітамінів: А, D, Е, К, F та мікроелементів: мідь, цинк, селен, натуральна олія розторопші відновить зір, позбавить від дерматиту, випадіння волосся, малокрів’я, допоможе подолати алергію.

Олія розторопші сприяє швидкому і ефективному розщепленню жирів в організмі.

Олія розторопші чудово загоює рани та відновлює уражені ділянки шкіри після опіків, а також допомагає при захворюваннях ротової порожнини.

В олії розторопші присутня особлива речовина – силімарин, яка сприяє збільшенню вироблення жовчі. Печінка таким чином швидше очищується від шкідливих речовин, а уражені інтоксикацією ділянки при комплексному лікуванні загоюються значно краще. Силімарин сприяє зміцненню клітинних мембран, що покращує обмін речовин, допомагає людям з генетичною схильністю до захворювань або хронічними недугами.

Олія розторопші в косметології

При подразненнях шкіри і вугровому висипі необхідно 2 рази на день змащувати шкіру натуральною олією розторопші. Її регенеруючи та антисептичні властивості позитивно вплинуть на стан шкіри, надавши їй здорового вигляду.

Олія розторопші в кулінарії

Як полівітамінний засіб олія розторопші активно використовується у приготуванні страв з сивої давнини, проте найкраще засвоюється у вигляді заправки салатів, каш і готових других страв. При нагріванні вище 60С втрачає частину біологічно активних речовин.

С этим продуктом также покупают