Обліпихова олія

Обліпихова олія

Обліпихова олія має протизапальну, регенеруючу та біостимулюючу дію, тому використовується при опіках і інших пошкодженнях шкіри, вона має сильний антибактеріальний ефект і сприяє швидкому загоєнню ран, не залишаючи на місці ураження будь-яких рубців або шрамів.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Обліпихова олія ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 88,50 г. Калорійність: 877 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Гіппократ рекомендував використовувати плоди обліпихи для лікування хвороб шлунку. У давнину обліпиху жували при кровоточивості ясен, нею ж лікували цингу, а моряки і мандрівники запасалися обліпихою як джерелом вітамінів. Це дивовижно, але 100г ягід обліпихи повністю задовольняють добову потребу організму у вітамінах. Всі властивості плодів обліпихи збережені в натуральній олії обліпихи від ТМ «Мудрий Травник».

Обліпихова олія має унікальний склад. Це справжня скарбниця вітамінів, мінералів та біологічно активних речовин. В олії обліпихи є пектинові речовини, флавоноїди, макро- та мікроелементи: бор, залізо, цинк, мідь, марганець, калій, кальцій та деякі види рослинних антибіотиків. До складу обліпихової олії входять провітамін А (до 10,9 мг), вітаміни: В1, В2, В3, В6, С, Е, К та ін.. Велика кількість каротиноїдів забезпечують антиоксидантні властивості обліпихової олії та сприяють підвищенню імунітету.

Обліпихова олія має протизапальну, антибактеріальну, регенеруючу та біостимулюючу дію, тому є незамінною при опіках та інших ураженнях шкіри. Сприяє загоєнню ран без шрамів та рубців.

Обліпихова олія для жіночої краси

Олія з ягід обліпихи широко застосовується в гінекології, оскільки має здатність усувати будь-які запалення.

Олію обліпихи радять додавати в креми для обличчя. Збагачений в такий спосіб крем, має омолоджуючу дію та відбілює шкіру. Проте, якщо перевищити пропорцію обліпихової олії в складі крему більш ніж 5%, то ви отримаєте крем з ефектом засмаги.