Олія чорного кмину

Олія чорного кмину

Лікування хвороб чорним кмином набуває все більшої популярності. І це не випадково. Насіння чорнушки є коморою безлічі корисних для організму людини речовин. Не дарма олія з насіння чорного тмину так цінується на Сході, адже воно чудово допомагає при багатьох захворюваннях.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Олія чорного кмину ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 99,8 г. Калорійність: 898, 5 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Олія чорного кмину містить більше 100 різних компонентів, 50 з яких беруть участь в обмінних процесах. До складу олії чорного кмину входять: ненасичені і насичені жирні кислоти, фосфоліпіди, 15 амінокислот, 8 з яких – незамінні; вітаміни Е, D, С, вітаміни групи В; різні макро- і мікроелементи.

Ранозагоювальні властивості олії чорного кмину обумовлені каротиноїдами. В організмі людини вони перетворюються на антиоксидант.

Олія чорного кмину – природний «антибіотик»

«Рослинні гормони» фіто стероли, високим вмістом яких вирізняється олія чорного кмину, мають імуностимулюючу та бактерицидну дію. Насичена природними «антибіотиками» олія чорного кмину є ефективним засобом боротьби з різними видами патогенних мікроорганізмів. Важливо, що на відміну від хімічних лікарських препаратів, олія чорного кмину не викликає дисбактеріоз.

Олія чорного кмину є надзвичайно корисною для серцево-судинної системи. Комплекс ненасичених кислот Омега-6 і Омега-9, фіто стеролів, флавоноїдів і вітамінів сприяє зміцненню стінок кровоносних судин, зниженню рівня холестерину в крові, запобігає утворенню тромбів і небезпечних атеросклеротичних бляшок.