Лляна олія

Лляна олія

Сучасні дослідження показали, що вживання лляної олії в їжу знижує ризик інсульту на 37%. Вживаючи лляне олія, можна не боятися таких страшних хвороб, як діабет, атеросклероз, ішемічна хвороба серця та багатьох інших. У народній медицині її використовують від глистів, печії, різних виразок.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Лляна олія ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 93,80 г. Калорійність: 845 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Корисні властивості лляної олії були відомі людям здавна. У Давній Русі олія льону вважалася дуже важливим і практично незамінним продуктом – її вживали з овочами і під час посту, на її основі готували святкові страви, додавали у випічку для аромату. А в народній медицині лляна олія також набула широкого застосування.

Лляна олія – дар природи

Завдяки високому вмісту Омега-3 та Омега-6 лляна олія сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі і стимулює роботу системи травлення: сприяє лікування колітів, гастритів, усуває запори та печію.

Лляна олія є хорошим профілактичним засобом проти розвитку інфаркту міокарда, атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця. Якщо вживати олію льону регулярно, то рівень холестерину знизиться, підвищиться еластичність судин.

Олія льону має імунозахисні властивості, тому її рекомендують вживати навіть дітям для повноцінного та здорового розвитку організму. Особливо корисно вживати її після операцій, адже вона здатна захистити організм від мікробів та інфекцій.

Олія льону – на поміч жінкам

Регулярне вживання олії льону здатне покращити стан ріки, адже олія має омолоджувальні властивості. Ще вона може позбавити вугрових висипів, зміцнити нігті, зробити здоровим та блискучим волосся. Лляна олія позитивно впливає на гормональний фон, нормалізує його та сприяє спокійному перебігу ПМС.

Олія льону стане ідеальним засобом для тих, хто прагне позбутися зайвої ваги. Завдяки тому, що вона нормалізує роботу системи травлення та видільної системи, відновлюється здоровий обмін речовин та прискорюється метаболізм.

С этим продуктом также покупают