Чорниця пагони 75г

Чорниця пагони 75г

Натуральний фіточай 100% ТМ "Мудрий Травник"
Лікарські рослини без ароматизаторів

Харчова цінність в 100г продукту: білки 6,5г; жири 1,3г; вуглеводи 12,4г.
Енергетична цінність (калорійність): 127,3 ккал
Термін придатності:  2 роки

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Чорниця пагони

Чорниця дуже відома своїми видатними властивостями позитивно впливати на зір, відновлюючи сітчату оболонку ока, та здатністю зменшувати концентрацію рівня цукру у крові. Однак чорниця також широко використовується для лікування захворювань кишково-шлункового тракту, для лікування гастриту з пониженою кислотністю, кишкових інфекцій, гепатиту. Чорниця також дуже корисна при малокрів’ї. Чорницю часто рекомендують вживати при каменях у нирках, подагрі, ревматизм ах, для лікування захворювань шкіри.

Чорниця перевершує усі інші ягоди, овочі та фрукти за вмістом марганцю. Також чорниця має у своєму складі вітаміни С, В1, В2, каротин, дубильні речовини, пектини; яблучну, хінну, янтарну та молочні кислоти.

Фітонциди чорниці є згубною зброєю проти дизентерійної палочки, збудників дизентерії, стафілококів та брючного тифу.

Рецепти та поради «Мудрого Травника», щодо вживання фіточаю «Чорниця»

Настоянка для зменшення цукру в крові

1 ст.л. фіточаю «Чорниця» залити 200 мл окропу. Настояти в термосі 20-30 хв. Процідити. Дати охолонути. Пити повільно, невеликими ковточками по одній склянці (200мл) тричі на день.

 

Настоянка для обробки ран та ополіскування ротової порожнини

1 ст.л. фіточаю «Чорниця» залити 200 мл окропу, настояти в термосі або на маленькому вогні 20-30 хв. Настоянку застосовувати охолодженою.

 

Клізми з настоянкою пагонів чорниці в разі гемороїдальних кровотеч. Настоянка застосовується також, як засіб для жінок для спринцювання у разі патологічних виділень.

1 ст.л. фіточаю «Чорниця» залити 200 мл окропу і кип’ятити 10 хв. На маленькому вогні. Дати охолонути.

 

Фіточай «Чорниця» чудово стимулює функцію органів травлення. Щоденно вживаючи фіточай «Чорниця» можна налагодити загальний обмін речовин.

Фіточай «Чорниця» особливо рекомендується людям, котрі багато часу проводять за комп’ютером або чия робота, вимагає гостроти зору.