Олія кунжутна

Олія кунжутна

Кунжутну олію застосовують не тільки як смачну приправу, але й також для лікування сердця та зміцнення кісток. Вона оптимально збалансована за складом необхідних організму людині вітамінів: Е, А, D, В1, В2, В3, С, макро- і мікроелементів: калій, кальцій, фосфор, цинк, магній та інших цінних біологічно активних речовин.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Олія кунжутна ТМ «Мудрий Травник»

Рекомендовано вживати: дорослим по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за півгодини до їди.

Харчова (поживна) цінність 100 г продукту:

білки – 0 г, вуглеводи – 0 г; жири – 99,8 г. Калорійність: 898 ккал.

Умови зберігання та термін придатності: в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури не вище 25С та відносній вологості повітря не вище 75%. Строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Одними з перших корисні властивості насіння кунжуту оцінили стародавні єгиптяни, які застосовували його при лікуванні хвороб серця, а середньовічний вчений Авіценна присвячував цілі глави своїх медичних трактатів цілющій силі цієї рослини. Індійці, пакистанці, китайці на роди Середньої Азії ось уже кілька тисячоліть використовують кунжутну олію, як корисну та смачну приправу.

Кунжутна олія оптимально збалансована за складом необхідних організму людині вітамінів: Е, А, D, В1, В2, В3, С, макро- і мікроелементів: калій, кальцій, фосфор, цинк, магній та інших цінних біологічно активних речовин: антиоксиданти сезамом і сквален, фітин, фіто стероли, фосфоліпіди ті ін..

Комплекс Омега-6 та Омега-9 жирних кислот сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи, нормалізації жирового обміну і рівня цукру в крові, зміцненню імунітету, а також нейтралізує негативний вплив шлаків, токсинів і канцерогенів на організм людини.

Кунжутна олія для кісток та суглобів

Кунжутну олію вирізняє високий вміст кальцію, який є необхідним для зміцнення кісткової і хрящової тканин: 1 чайна ложка цієї олії задовольняє добову потребу організму в цьому мікроелементі.

Завдяки високому вмісту магнію, вітамінів групи В, полі ненасичених кислот і антиоксиданту сезамоліну, кунжутна олія має седативні властивості. Її регулярне вживання благотворно впливає на нервову систему і допомагає позбутися дратівливості і втомлюваності.

Кунжутна олія в кулінарії

Кунжутну олію не можна піддавати термічній обробці. Її слід додавати до готових страв: супів, каш, м’ясних та рибних страв, підлив.