Натуральний фітоспрей проти алергії «Назалергін»

Натуральний фітоспрей проти алергії «Назалергін»

Спрямований на блокування алергічних реакцій слизової носоглотки і пазух носа. Надає протиалергічну, протизапальну, антигістамінну, протинабрякову, протисвербіжну дію. Підсилює резистентність слизової до бактерій і вірусів, сприяє регенерації і захисту пошкоджених тканин, зволожує слизову, перешкоджаючи її пересихання. Захищає від впливу специфічних алергенів і несприятливих факторів навколишнього середовища.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Основа:

БАР - біологічно активна рідина, отримана з рослин методом вакуумної екстракції при щадному температурному режимі, зі збереженням лікувальних властивостей рослин.

Морква - активізує периферичний кровообіг, зміцнює стінки судин, зменшує набряк і алергізацію слизової, підвищує місцевий імунітет і опірність організму до простудних захворювань.

Актив:

Екстракт алое-вера - сприятливо діє на функціональний стан миготливого епітелію, сприяє видаленню зі слизової оболонки пилу і патогенних мікроорганізмів, знімає запалення і підвищує місцевий імунітет.

Олії моркви і шипшини - природні джерела каротину (провітамін А), захищають організм від гострих респіраторно-вірусних інфекцій, нормалізують тканинний обмін, перешкоджають атрофічним змінам слизової, стимулюють її регенерацію.

Ефірні олії ромашки та ісопу - застосовується як протиалергічний, антисептичний, протизапальний засіб; послаблюють алергічні реакції слизової носоглотки.

Гідрогенізована касторова олія пов'язує в стійку емульсію рідини і масла. Підсилює бактерицидний ефект формули протиалергічного фітоспрея для носа "Назалергін" і зволожує слизову оболонку порожнини носа.

фітоспрея для носа "Назалергін":

  • перешкоджає розвитку алергічних реакцій носоглотки (сезонних і цілорічних)
  • усуває симптоми алергічного риніту (свербіж в порожнині носа, чхання, ринорея), покращує носове дихання за рахунок зменшення набряку слизової оболонки носа.
  • в комплексній терапії різних форм алергічних ринітів (гострій, підгострій і особливо хронічних формах);

Також рекомендований для застосування:

  • при запальних захворюваннях носоглотки з супутньою вірусною та бактеріальною інфекцією;
  • в післяопераційний період після тонзилектомії;
  • для активізації місцевого імунітету;
  • можна використовувати як засіб профілактики мікротріщин і пошкоджень порожнини носа.
  • надає зволоження слизової оболонки порожнини носа в умовах центрального опалення, ввімкнених обігрівачів чи кондиціонерів з метою збереження фізіологічних характеристик носоглотки.

Спосіб застосування фітоспрея для носа "Назалергін":

для місцевого застосування. По одному впорскуванню в кожну ніздрю 2-3 рази на добу. Також можна використовувати для приготування розчину для промивання носа. Одну упаковку натурального протиалергічного фітоспрея для носа "Назалергін" розвести в 0,5 літрі фізрозчину.

Фітоспрей для носа "Назалергін" відпускається без рецепта.

Не містить антибіотиків, гормонів, стабілізаторів.

Не викликає звикання і ослаблення ефекту при тривалому застосуванні.

Обережно! При індивідуальнії чутливості до окремих компонентів спрея.