Натуральний протизастудний фітоспрей "Орвізол"

Натуральний протизастудний фітоспрей "Орвізол"

У сезон застуд і вірусних епідемій - фітоспрей для носа "Орвізол"! ефективний природний засіб захисту слизової оболонки носа від бактеріальних і вірусних інфекцій. Надає протизапальну, бактерицидну, антисептичну, протинабрякову дію, підвищує місцевий імунітет і виконує бар'єрну функцію слизової носа до проникнення патогенних бактерій і вірусів. Попереджає розвиток гострого і хронічного риніту, нормалізує обмінні процеси в слизовій носа, зволожує і перешкоджає пересиханню слизової, сприяє очищенню від хвороботворних мікробів, надлишкового слизу, протистоїть поширенню інфекцій, знижуючи ризик зараження ГРВІ та грипом.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Основа натурального протизастудного фітоспрею "Орвізол":

БАР - біологічно активна рідина, отримана з рослин методом вакуумної екстракції при щадному температурному режимі, зі збереженням лікувальних властивостей рослин.

«Сосна-лимон» - є природним засобом захисту від вірусів і бактерій, підвищує активність клітинного імунітету, покращує кровообіг, має протизапальну, бактеріостатичну, спазмолітичну дію, посилює опірність організму до вірусних інфекцій.

Актив:

Екстракт алое-вера - сприятливо діє на функціональний стан миготливого епітелію, сприяє видаленню зі слизової оболонки пилу і патогенних мікроорганізмів, обмежує запалення і підвищує місцевий імунітет.

Олія лимона - має антисептичну, антибактеріальну, противірусну дію, використовується як засіб захисту в сезон захворювань на ГРВІ та грип.

Олія зародків рису - потужний антиоксидант, що підвищує адаптаційні і захисні властивості організму протистояти вірусним інфекціям, активізує місцевий імунітет, зміцнює і захищає слизову оболонку носа від патогенних мікроорганізмів.

Ефірна олія кипариса - покращує кровопостачання слизової, підвищує противірусний імунітет і захисні бар'єри носоглотки, сприяє проникненню діючих речовин формули протизастудного фітоспрея для носа "Орвізол" через клітинні мембрани, посилюючи їх лікувальний ефект.

Гідрогенізована касторова олія - пов'язує в стійку емульсію рідини і масла. Підсилює бактерицидний ефект формули фітоспрея для носа "Орвізол" і зволожує слизову оболонку порожнини носа.

Натуральний фітоспрей "Орвізол" рекомендований для застосування:

  • як засіб захисту в сезон застуд і вірусних інфекцій (грип, ГРЗ, ГРВІ);
  • для підвищення місцевого противірусного імунітету;
  • при переохолодженні;
  • для полегшення носового дихання;
  • надає зволоження слизової оболонки порожнини носа в умовах центрального опалення, ввімкнениї обігрівачів чи кондиціонерів з метою збереження фізіологічних характеристик носоглотки.

Спосіб застосування фітоспрею:

для місцевого застосування. По одному впорскуванню в кожну ніздрю 2-3 рази на добу. Також можна використовувати для приготування розчину для промивання носа. Одну упаковку протизастудного фітоспрея для носа "Орвізол" розвести в 0,5 літрі фізрозчину.

Фітоспрей для носа "Орвізол" відпускається без рецепта.

Не містить антибіотиків, гормонів, стабілізаторів.

Не викликає звикання і ослаблення ефекту при тривалому застосуванні.

 

Обережно! При індивідуальнії чутливості до окремих компонентів спрея.