Натуральний фітоспрей проти гаймориту "Гайморил"

Натуральний фітоспрей проти гаймориту "Гайморил"

Збалансована комбінація лікарських трав, екстрактів алое і цикламена, призначена для комплексної терапії риносинуситів (гайморит, фронтит) та інших захворювань навколоносових пазух і порожнини носа. Фітоспрей для носа "Гайморил" підсилює мікроциркуляцію крові в слизовій, знімає набряклість і запалення; сприяє розрідженню секрету і покращує його вільний відтік з навколоносових пазух; зволожує слизову, перешкоджаючи її пересихання; активізує захисні функції слизової, забезпечуючи антисептичну, антибактеріальну, протисвербіжну та капілярозміцнюючу дію.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Основа фітоспрею проти гаймориту "Гайморил":

БАР - біологічно активні рідини, отримані з рослин методом вакуумної екстракції при щадному температурному режимі, зі збереженням лікувальних властивостей рослин.

Каштан і кропива - покращують місцевий кровообіг, сприяють усуненню набряклості, підсилюють фізіологічний дренаж секрету з пазух носа, стимулюють грануляцію та епітелізацію уражених тканин, зменшуючи кровотечу і ексудацію при оперативних втручаннях.

Актив:

Екстракт цикламена - стимулює секрецію слизової оболонки порожнини носа і навколоносових пазух, нормалізує її в'язкість, сприяє природному дренуванню навколоносових пазух, усуває набряк, підсилює мікроциркуляцію в слизовій оболонці носоглотки.

Екстракт алое-вера - сприятливо діє на функціональний стан миготливого епітелію, сприяє видаленню зі слизової оболонки пилу і патогенних мікроорганізмів, обмежує запалення і підвищує місцевий імунітет.

Олія календули - має протизапальну, протимікробну, противірусну, протинабрякову дію при захворюваннях слизової оболонки пазух носа.

Олія ромашки - підсилює протизапальні властивості календули, надаючи дезінфікуючу, регенеративну, протисвербіжну дію, послаблюючи алергічні прояви.

Олія звіробою - пом'якшує подразнюючу дію цикламена, надає в'яжучу, протизапальну, стимулюючу дію, знижує сенсибілізацію тканин і слизової при гнійних інфекціях.

Ефірні олії м'яти і чайного дерева - підсилюють антибактеріальний ефект рослинної комбінації, сприяючи процесам зменшення болю, зняття запалення і загоєння пошкоджених поверхонь порожнини носа.

Гідрогенізована касторова олія - пов'язує в стійку емульсію рідини і масла. Підсилює бактерицидний ефект формули натурального фітоспрея для носа "Гайморил" і зволожує слизову оболонку порожнини носа.

Фітоспрей для носа "Гайморил" рекомендований для застосування:

  • як додатковий засіб терапії гайморитів, синуситів, фронтитах;
  • для профілактики гнійних ускладнень носоглотки;
  • для профілактики і як допоміжний засіб при запальних процесах придаткових пазух носа, середнього вуха;
  • для активації місцевого імунітету;

Спосіб застосування фітоспрея проти гаймориту:

для місцевого застосування. По одному впорскуванню в кожну ніздрю 2-3 рази на добу. Також можна використовувати для приготування розчину для промивання носа. Одну упаковку фітоспрей для носа "Гайморил" розвести в 0,5 літрі фізрозчину.

Натуральний фітоспрей для носа "Гайморил" відпускається без рецепта.

Не містить антибіотиків, гормонів, стабілізаторів.

Не викликає звикання і ослаблення ефекту при тривалому застосуванні.

 

Обережно! При індивідуальній чутливості до окремих компонентів спрея.