Натуральний противірусний фітоспрей “Вірофен"

Натуральний противірусний фітоспрей “Вірофен"

Фітоспрей для носа противірусний "Вірофен" зменшує катаральні явища при грипі, ГРЗ, ГРВІ, має протизапальну, бактерицидну, антисептичну, протинабрякову дію. Підвищує місцевий імунітет і опірність слизових носоглотки до вірусних, бактеріальних інфекцій і мікроорганізмыв, зволожує слизову, перешкоджаючи її пересиханню. Можна застосовувати для гігієнічного догляду за слизовою оболонкою і комплексної терапії захворювань порожнини носоглотки.

More details

Поделись с друзьями
 
 
More info

Основа:

БАР - біологічно активні рідини, отримані з рослин методом вакуумної екстракції при щадному температурному режимі, зі збереженням лікувальних властивостей рослин.

«Дивосил» - значно зменшує запалення і алергічні прояви.

«Буряк» - підвищує антибактеріальний захист і активність лізоциму слизової оболонки носа.

Актив:

Екстракт алое-вера - сприятливо діє на функціональний стан миготливого епітелію, сприяє видаленню зі слизової оболонки пилу і патогенних мікроорганізмів, обмежує запалення і підвищує місцевий імунітет.

Олії: амаранта та евкаліпта - володіють широким спектром дій: противірусною, протизапальною, антисептичною; підвищують стійкість слизової до вірусних інфекцій.

Ефірні олії: м'яти і меліси - активізують противірусний імунітет, зменшують запалення, больові відчуття, закладеність носа, покращують трофіку слизової, сприяють очищенню від скупчень слизу і мікробної флори.

Гідрогенізована касторова олія - пов'язує в стійку емульсію рідини і масла. Підсилює бактерицидний ефект формули фітоспрея "Вірофен" і зволожує слизову оболонку порожнини носа.

Рекомендований для застосування фітоспрея "Вірофен":

  • при катаральних явищах на фоні грипу, ГРЗ та інших ГРВІ;
  • в комплексній терапії полегшує перебіг вірусних захворювань;
  • як додатковий засіб захисту в сезон вірусних інфекцій;
  • в комплексній терапії запальних захворювань носоглотки;
  • для активації місцевого імунітету;
  • в комплексній терапії бронхолегеневих захворювань;
  • надає зволоження слизової оболонки порожнини носа в умовах центрального опалення,  ввімкнених обігрівачів чи кондиціонерів, з метою збереження фізіологічних характеристик носоглотки.

Спосіб застосування фітоспрею "Вірофен":

для місцевого застосування. По одному вприскуванню в кожну ніздрю 2-3 рази на добу. Також можна використовувати для приготування розчину для промивання носа. Одну упаковку противірусного фітоспрея "Вірофен" розвести в 0,5 літрі фізрозчину.

Не містить антибіотиків, гормонів, стабілізаторів.

Не викликає звикання чи ослаблення ефекту при тривалому застосуванні.

 

Обережно! При індивідуальнії чутливості до окремих компонентів спрея.